Blog
Ulubione

Kupno używanego samochodu - wybierz nas! - Używany Mercedes

Kupno używanego samochodu - wybierz nas! - Używany Mercedes

Kupno używanego samochodu – dlaczego warto wybrać Używany Mercedes?

 

Zakup używanego samochodu jest sposobem na odebranie auta z salonu w krótkim terminie. Gdzie kupić samochód używany, aby było to nie tylko skuteczne i szybkie, ale również przyjemne i satysfakcjonujące? W przypadku salonów Mercedes-Benz na Daimlera proces zakupu używanego Mercedesa nie różni się od kupna nowego. W ofercie Używany Mercedes dostępne są roczne, jak i kilkuletnie modele, dokładnie i skrupulatnie sprawdzone w ramach programu Mercedes-Benz Certified.

 

Używany Mercedes – salony na Daimlera oferujące auta Mercedes-Benz Certified

 

Aby Używany Mercedes mógł wziąć udział w programie Certified Pre-Owned Cars, musi spełnić wiele wymagań. Zakwalifikowanie samochodów do programu Mercedes-Benz Certified, nie zależy tylko i wyłącznie od tego czy są one spod znaku trójramiennej gwiazdy oraz czy są w idealnym stanie technicznymi i wizualnym. Dodatkowe wymogi dotyczące zaklasyfikowania pojazdów do Mercedes-Benz Certified to: wiek samochodu nie przekraczający 6 lat od daty pierwszej rejestracji, a także przebieg pojazdu nie wyższy niż 150 000 km. Dlatego w salonach Mercedes-Benz oferowane są używane, maksymalnie kilkuletnie auta z udokumentowanym przebiegiem. W rezultacie dodatkową korzyścią jest uniknięcie utraty wartości, koniecznej przy nowym samochodzie.

 

Program Mercedes-Benz Certified sprawia, że Używany Mercedes oferuje takie same doznania z zakupu jak w przypadku nowych aut. Gwarancja, profesjonalna obsługa, pakiety serwisowe, ewentualne naprawy z samochodem zastępczym, plany finansowania, usługi łączności Mercedes Me, a także możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu. Egzemplarze gotowe do odbioru cechują się idealnym stanem – to w większości modele z aktualnej gamy marki Marcedes-Benz.

 

Używany Mercedes

 

Gdzie kupić używany samochód z satysfakcją zakupu nowego? – firmowe salony Mercedes-Benz na Daimlera

 

Klient oczekujący najwyższego poziomu obsługi przy zakupie auta udaje się do salonu samochodowego. Nie inaczej jest w przypadku zakupu auta używanego. Salony na Daimlera są najlepszą odpowiedzią na pytanie, gdzie kupić używany samochód Mercedes-Benz. Fabryczne salony Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec korzystają z wiedzy specjalistów działających na rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat.

 

Klienci kupujący samochody z oferty Używany Mercedes w salonach na Daimlera są obsługiwani przez Doradców Handlowych. Tak jak przy kupnie nowego auta zapewniają oni najwyższy poziom fachowego doradztwa. Do dyspozycji pozostają również Product Eksperci, którzy chętnie przedstawią możliwości nowinek technologicznych dostępnych w najnowszych modelach Mercedesa. Dzięki temu kwestia tego, jak kupić używany samochód pozostaje w rękach fachowców, a Klient wyjeżdżający z salonu wie, w jaki sposób wykorzystać nowoczesne funkcje Mercedesa.

 

Używany Mercedes

 

Samochody dostępne w ofercie Używany Mercedes

 

Samochody dostępne w ofercie Używany Mercedes zapewniają szeroki wybór modeli: od kompaktowej Klasa A, przez sedany, coupé i kombi Klasa C i E, limuzyny Klasa S, po różne warianty SUV-ów i crossoverów – GLA, GLC, GLB czy GLE. Wśród egzemplarzy dostępnych na Używany Mercedes można trafić też na m.in. auta elektryczne i Mercedesy w wersji AMG.

 

Wybór modeli Klasa A obejmuje zarówno klasyczne miejskie odmiany A 180 i A 200, jak i zadziorne wersje AMG 35 i AMG 45. Objęty programem Mercedes-Benz Certified egzemplarz Mercedes-Benz E 53 AMG o mocy 453 KM to model z 2022 roku o przebiegu poniżej 15 000 kilometrów. Mercedes-Benz E 220 coupe z 2021 roku, który również spełnia wysokie wymagania programu Mercedes-Benz Certified to auto o przebiegu zaledwie 20 257 km. Symboliczny przebieg mają również elektryczne modele, które trafiły do oferty Używany Mercedes.

 

Elektryczny SUV Mercedes-Benz EQC z przebiegiem 16 361 km dostępny w salonie przy Daimlera wykorzystuje automatyczny napęd 4x4. Model rozwija moc 408 KM i jest w stanie zapewnić powyżej 400 kilometrów zasięgu. Mercedes EQS to natomiast elektryczna limuzyna, która zapewnia najwyższy poziom luksusu. Egzemplarz dostępny na Używany Mercedes to najmocniejsza wersja EQS 580 ze stałym napędem 4x4 i przebiegiem zaledwie 11 825 kilometrów. Samochód rozwija moc 524 KM i oferuje zasięg powyżej 500 kilometrów.

 

Używany Mercedes

 

Jak kupić używany samochód z salonu na Daimlera?

 

Katalog aktualnie dostępnych samochodów na Używany Mercedes pozwala poznać specyfikację poszczególnych modeli i wybrać najbardziej interesujące egzemplarze. Kolejnym krokiem jest wizyta w jednym z salonów Mercedes-Benz na Daimlera – w Warszawie lub Sosnowcu lub umówienie wideoprezentacji wybranego modelu. Personel pracujący w salonach zadba o to, aby zakup używanego samochodu przebiegał tak, jak oczekuje tego Klient.

Mercedes-Benz
Sosnowiec

Ul. Gottlieba Daimlera 1
41-209 Sosnowiec
Zadzwoń - Sosnowiec +48 32 368 45 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbs@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
09:00 - 15:00
Nd
Zamknięte

Mercedes-Benz
Warszawa

Ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
Zadzwoń - Warszawa +48 22 312 70 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbw@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd
Zamknięte