Blog
Ulubione
Formy finansowania Mercedes-Benz

Formy finansowania Mercedes-Benz

Certyfikowany pojazd Mercedes-Benz można nabyć, korzystając z jednej z wielu ofert produktów finansowych Mercedes-Benz Financial Services. Wszystkie te produkty charakteryzuje niebywała wygoda – pod kątem indywidualnego dostosowania do Klienta oraz możliwości załatwienia wszelkich formalności w naszych salonach.

Obietnica kompleksowej kontroli

Lease&Drive

Jeżeli jesteście Państwo przedsiębiorcami, nie zależy Wam na kupnie samochodu na własność, a priorytetem dla Waszej firmy jest niski, stały koszt miesięczny, właściwym wyborem będzie typ leasingu Lease&Drive. Ten program to wymarzony samochód z niską ratą miesięczną, w który nie trzeba inwestować własnych środków. Zaletą jest również fakt, że zawsze będziecie Państwo jeździć najnowszym modelem Mercedesa.

Wybierając opcję finansowania Lease&Drive obniżycie Państwo koszty administracyjne i łatwo zaplanujecie wydatki związane z samochodem w firmie. Umowa może dotyczyć samego finansowania lub jej zakres można poszerzyć o ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie GAP, pakiet gwarancyjny, umowę serwisową, kartę paliwową czy koszty sezonowej wymiany opon. Kolejna korzyść związana jest z podatkiem – istnieje możliwość uwzględnienia rat miesięcznych w kosztach uzyskania przychodu oraz odliczenia VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami. Tylko od Państwa zależy, czy wykupicie użytkowany samochód na własność po zakończeniu umowy, wydłużycie umowę na kolejny okres czy zwrócicie go do dealera i wymienicie na nowy

Obietnica jazdy próbnej

Flexi Leasing

Jeśli po zakończeniu obowiązywania umowy leasingowej chcielibyście Państwo zatrzymać samochód na dłużej, a dodatkowo ważne jest obniżenie całkowitego kosztu jego zakupu, polecamy Flexi Leasing

Umowa obowiązująca finansowanie tego typu zapewnia niski całkowity koszt nabycia pojazdu. Wysokość wpłaty wstępnej będzie dostosowana do Państwa potrzeb i preferencji, a na koniec wykupicie Państwo samochód na własność za symboliczną kwotę wartości końcowej. Czas trwania umowy wynosi od 24 do 60 miesięcy, natomiast w przypadku pojazdów używanych okres kredytu i wiek pojazdu nie mogą przekroczyć łącznie 10 lat od rejestracji pojazdu. Umowę mogą zawrzeć firmy z siedzibą na terenie Polski.

Korzyści płynące ze skorzystania z Flexi leasing to m.in. indywidualnie ustalony okres umowy i wysokość wpłaty wstępnej, niski całkowity koszt procentowy umowy, możliwość poszerzenia zakresu umowy o ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie GAP, pakiet gwarancyjny i umowę serwisową

Korzyści płynące ze skorzystania z Flexi leasing to m.in. indywidualnie ustalony okres umowy i wysokość wpłaty wstępnej, niski całkowity koszt procentowy umowy, możliwość poszerzenia zakresu umowy o ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie GAP, pakiet gwarancyjny i umowę serwisową

Obietnica jazdy próbnej

Flexi Finance

Flexi Finance to pożyczka na zakup pojazdu, którą możemy w pełni dostosować do Państwa możliwości. Nasze pożyczki dostępne są zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Umowę mogą zawrzeć osoby pełnoletnie, mieszkające w Polsce i posiadające zdolność kredytową.

Czas trwania umowy pożyczki wynosi od 12 do 72 miesięcy, przy czym w przypadku pojazdów używanych okres finansowania i wiek pojazdu nie mogą przekroczyć łącznie 10 lat licząc od daty pierwszej rejestracji. W ramach Flexi Finance oferujemy wygodny schemat spłaty z ratami w równej wysokości. Do wyboru jest oprocentowanie na stopie stałej lub na stopie zmiennej. Ponadto, dla obniżenia miesięcznych rat kredytowych istnieje możliwość utworzenia Raty Balonowej - jest to część ceny pojazdu, która nie jest spłacana do samego końca umowy. Ratę balonową można spłacić jednorazowo na koniec umowy pożyczki lub rozłożyć ją na dalsze raty. Możecie Państwo także odsprzedać samochód dealerowi i rozliczyć ratę balonową przy jednoczesnym zakupie nowego pojazdu. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki w każdym momencie trwania umowy, a także wydłużenia czasu trwania umowy, aby obniżyć ratę miesięczną. Dodatkowe korzyści to niski łączny koszt odsetek oraz możliwość rozszerzenia umowy o ubezpieczenie komunikacyjne oraz ubezpieczenie GAP.

Obietnica kompleksowej kontroli

Finance 12+

Finance 12+ to wygodna alternatywa dla zakupu samochodu za gotówkę. Zamiast rat miesięcznych mają zastosowanie raty płatne w odstępach rocznych. Finance 12+ najczęściej występuje w promocyjnej odmianie „50/50” – połowę wartości pojazdu płacą Państwo przed odbiorem, a pozostałą kwotę po 12 miesiącach, z możliwością rozłożenia jej na raty miesięczne. Możecie także skorzystać Państwo z takiego rodzaju finansowania na 2, 3 lub 4 lata, spłacając wartość samochodu w odpowiednio niższych, równych ratach rocznych.

Finance 12+ charakteryzuje się indywidualnie ustalonym okresem umowy – od 12 do 48 miesięcy. Umowa może obejmować również koszt wyposażenia dodatkowego, ubezpieczenie komunikacyjne oraz ubezpieczenie GAP.

Nasza oferta

Przejrzyj ofertę samochodów używanych.

Zapytaj o ofertę

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. wykorzystuje Twoje dane jedynie w celu kontaktu w związku z Twoją prośbą. Przekazujemy je wyłącznie do naszego Biura Obsługi Klienta, aby móc się z Tobą skontaktować. Nie wykorzystujemy Twoich danych do innych celów i nie przekazujemy ich osobom trzecim.

Administratorem danych osobowych jest Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o., więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz TUTAJ – link do info dot. przetwarzania danych osobowych dla Mercedes-Benz Warszawa

Mercedes-Benz
Warszawa

Ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
Zadzwoń - Warszawa +48 22 312 70 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbw@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd
Zamknięte