Blog
Ulubione
Karta rabatowa na przegląd

Karta rabatowa na przegląd

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowy program rabatowy. Każdy, kto zakupi u nas samochodu z programu Mercedes-Benz Certified otrzymuje serwisową kartę stałego klienta. Dzięki niej jesteście Państwo upoważnieni do skorzystania z rabatów na pierwszy pozakupowy przegląd w naszym autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz Warszawa. Karta zapewnia 15% rabat na usługę oraz 15% rabat na części.

Zakres usług, które obejmuje powyższy program to: naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy okresowe, opieka serwisu 24h, montaż alarmów i lokalizatorów GPS, door to door, odbiór i dostawa pojazdu w umówione miejsce, hotel opon, czyszczenie i dezynfekcja klimatyzacji, optymalizacja kół na stanowisku Hunter. Rabat nie łączy się z dodatkowymi ofertami promocyjnymi oraz nie obejmuje również napraw blacharsko-lakierniczych.

W celu umówienia wizyty serwisowej, prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu: Mercedes-Benz Warszawa +48 22 312 7000

Nasza oferta

Przejrzyj ofertę samochodów używanych.

Zapytaj o ofertę

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. wykorzystuje Twoje dane jedynie w celu kontaktu w związku z Twoją prośbą. Przekazujemy je wyłącznie do naszego Biura Obsługi Klienta, aby móc się z Tobą skontaktować. Nie wykorzystujemy Twoich danych do innych celów i nie przekazujemy ich osobom trzecim.

Administratorem danych osobowych jest Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o., więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz TUTAJ – link do info dot. przetwarzania danych osobowych dla Mercedes-Benz Warszawa

Mercedes-Benz
Warszawa

Ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
Zadzwoń - Warszawa +48 22 312 70 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbw@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd
Zamknięte