Blog
Ulubione
Serwis po zakupie

Serwis po zakupie

Gdy decydują się Państwo u nas na zakup samochodu używanego, zyskują Państwo nie tylko gwarantowaną jakość, w tym skontrolowany stan techniczny i zweryfikowany przebieg wraz z udokumentowaną historią, ale również możliwość skorzystania z europejskiej gwarancji Mercedes-Benz ważną przez co najmniej 24 miesiące. Ponadto, istnieje możliwość przedłużenia gwarancji.

Nienaganny stan samochodu potwierdza świadectwo certyfikacji wystawione przez doradców

Nienaganny stan samochodu potwierdza świadectwo certyfikacji wystawione przez doradców sprzedażowych. Pierwszy, wymagany przegląd po zakupie należy wykonać najwcześniej po trzech miesiącach lub po przejechaniu 3000 km.

Dodatkowo, mogą Państwo zdecydować się na jeden z kilku wariantów Pakietu Serwisowego. Z przyjemnością przygotujemy indywidualne rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb. My wiemy, że często również szczegóły decydują o jakości serwisu – potrafimy zaoszczędzić Państwa cenny czas podczas rutynowych czynności serwisowych lub usunąć irytujące ślady codziennego użytkowania pojazdu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych pakietów serwisowych.

Ostatnia ważna kwestia dotycząca serwisowania samochodu po zakupie wiąże się z aplikacją Mercedes me. Dzięki niej, nie musicie Państwo pamiętać o ważnych datach – aplikacja sama przypomni termin następnego przeglądu oraz przeglądu okresowego, poda okres obowiązywania pakietu mobilnościowego Mobilo oraz poinformuje o wielu innych, ważnych sprawach.

Zapytaj o ofertę

Mercedes-Benz
Sosnowiec

Ul. Gottlieba Daimlera 1
41-209 Sosnowiec
Zadzwoń - Sosnowiec +48 32 368 45 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbs@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
09:00 - 15:00
Nd
Zamknięte

Mercedes-Benz
Warszawa

Ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
Zadzwoń - Warszawa +48 22 312 70 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbw@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd
Zamknięte