Blog
Ulubione
Mercedes-Benz Certified Pre-owned Cars

Mercedes-Benz Certified Pre-owned Cars

Z radością informujemy, że Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec od 2017 roku są partnerami programu Mercedes-Benz Certified Pre-owned Cars. Program ten, obejmujący wybrane salony Mercedes-Benz z całego regionu europejskiego poświęcony jest najwyższej jakości certyfikowanym pojazdom używanym. Pozwala on kupić używanego Mercedesa z pewnego źródła – bezpiecznie i bez niepotrzebnego stresu.

Nasze autoryzowane salony Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec

Zharmonizowany i profesjonalny program sprzedaży samochodów używanych, to nowoczesne podejście do Klienta, a także do zagadnień dostępności, znaczenia i atrakcyjności marki Mercedes-Benz, a jednocześnie wyraźne odróżnienie naszej działalności od konkurencji i sprzedaży samochodów nowych.

Korzyści płynące z rozwoju segmentu pojazdów używanych klasy premium są ogromne. Używane samochody marki Mercedes-Benz sprzedawane jako „certyfikowane” spełniają surowe kryteria i podlegają dokładnej kontroli przeprowadzanej przez wykwalifikowanych mechaników naszych firm. Ponadto, każdy z nich ma potwierdzoną historię i jest objęty minimum 24-miesięczną gwarancją (z możliwością przedłużenia), która w przypadku odsprzedaży przechodzi na nowego właściciela.

Zakwalifikowanie samochodów do programu Mercedes-Benz Certified, nie zależy tylko i wyłącznie od tego czy są one spod znaku trójramiennej gwiazdy oraz czy są w idealnym stanie technicznymi i wizualnym. Dodatkowe wymogi dotyczące zaklasyfikowania pojazdów do Mercedes-Benz Certified to: wiek samochodu nie przekraczający 6 lat od daty pierwszej rejestracji, a także przebieg pojazdu nie wyższy niż 150 000 km.

Program używanych samochodów certyfikowanych, to również 12 obietnic składanych naszym Klientom, które są realizowane każdorazowo i bez żadnego wyjątku. O tym poczytacie Państwo w zakładce „Korzyści Programu Mercedes-Benz Certified” .

Zapytaj o ofertę

Mercedes-Benz
Sosnowiec

Ul. Gottlieba Daimlera 1
41-209 Sosnowiec
Zadzwoń - Sosnowiec +48 32 368 45 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbs@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
09:00 - 15:00
Nd
Zamknięte

Mercedes-Benz
Warszawa

Ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
Zadzwoń - Warszawa +48 22 312 70 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbw@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd
Zamknięte