Blog
Ulubione
Dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli chcielibyście Państwo zakupić używany samochód w najlepszym salonie Mercedes-Benz, to świetnie trafiliście! Specjalizujemy się w rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat. W ciągu tego czasu zdobywaliśmy doświadczenie, które w dzisiaj wykorzystujemy w jak najlepszy sposób. Globalną myślą przewodnią naszej marki jest „The best or nothing”, co na co dzień staramy się wdrażać w każdą dziedzinę naszego firmowego życia.

Nasze autoryzowane salony Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec

Nasze autoryzowane salony Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec, to przede wszystkim jakość i profesjonalizm. Możemy pochwalić się zadowoleniem Klientów na bardzo wysokim poziomie. Zgodnie z opiniami publikowanymi w Internecie nasze salony cieszą się wysoką jakością obsługi Klienta i są chętnie polecane innym. Dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym Klientom. Fakt, że Państwa grono stale się powiększa motywuje nas do działań w najwyższym poziomie.

W naszych salonach spotkacie Państwo nie tylko Doradców Handlowych, ale przede wszystkim pasjonatów motoryzacji, którzy z zamiłowaniem i ogromną chęcią zaprezentują wybrane przez Państwa auta. Ponadto do Państwa dyspozycji są również Product Experci, którzy wszystkie nowinki technologiczne związane z samochodami marki Mercedes-Benz mają opanowane do perfekcji. Nie boimy się nawet najtrudniejszych pytań.

Nasze autoryzowane salony Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec

Dlaczego warto akurat nam zaufać? To proste. Skoro mamy zaszczyt być częścią jednej z najbardziej uznanych i rozpoznawanych marek motoryzacyjnych na świecie, jakość obsługi zwyczajnie NIE MOŻE jej nie dorównywać. Poza jakością obsługi możemy pochwalić się również ogromną flotą samochodów używanych. Nasze salony są jednymi z największych w Polsce, a w połączeniu tworzymy niezaprzeczalnie największy salon. To u nas macie Państwo największy wybór samochodów używanych.

Niepodważalną zaletą jest również fakt, że nasze samochody pochodzą tylko z pewnych źródeł, są dokładnie i profesjonalnie sprawdzane i przyszykowane do dalszej sprzedaży. Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup u nas, to macie również możliwość korzystania w późniejszym okresie z pomocy najlepszych fachowców pracujących w naszych autoryzowanych serwisach. Jak nikt inny zadbają oni o Wasze samochody z największą starannością.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek sugestie odnośnie działań naszych salonów, to wiedzcie, że zawsze jesteśmy otwarci, aby ich wysłuchać. Dziękujemy, że codziennie możemy dalej się dla Państwa rozwijać

Zapytaj o ofertę

Mercedes-Benz
Sosnowiec

Ul. Gottlieba Daimlera 1
41-209 Sosnowiec
Zadzwoń - Sosnowiec +48 32 368 45 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbs@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
09:00 - 15:00
Nd
Zamknięte

Mercedes-Benz
Warszawa

Ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
Zadzwoń - Warszawa +48 22 312 70 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbw@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd
Zamknięte