Blog
Ulubione
Dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli chcielibyście Państwo zakupić używany samochód w najlepszym salonie Mercedes-Benz, to świetnie trafiliście! Specjalizujemy się w rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat. W ciągu tego czasu zdobywaliśmy doświadczenie, które w dzisiaj wykorzystujemy w jak najlepszy sposób. Globalną myślą przewodnią naszej marki jest „The best or nothing”, co na co dzień staramy się wdrażać w każdą dziedzinę naszego firmowego życia.

Nasze autoryzowane salony Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec

Nasze autoryzowane salony Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec, to przede wszystkim jakość i profesjonalizm. Możemy pochwalić się zadowoleniem Klientów na bardzo wysokim poziomie. Zgodnie z opiniami publikowanymi w Internecie nasze salony cieszą się wysoką jakością obsługi Klienta i są chętnie polecane innym. Dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym Klientom. Fakt, że Państwa grono stale się powiększa motywuje nas do działań w najwyższym poziomie.

W naszych salonach spotkacie Państwo nie tylko Doradców Handlowych, ale przede wszystkim pasjonatów motoryzacji, którzy z zamiłowaniem i ogromną chęcią zaprezentują wybrane przez Państwa auta. Ponadto do Państwa dyspozycji są również Product Experci, którzy wszystkie nowinki technologiczne związane z samochodami marki Mercedes-Benz mają opanowane do perfekcji. Nie boimy się nawet najtrudniejszych pytań.

Nasze autoryzowane salony Mercedes-Benz Warszawa oraz Mercedes-Benz Sosnowiec

Dlaczego warto akurat nam zaufać? To proste. Skoro mamy zaszczyt być częścią jednej z najbardziej uznanych i rozpoznawanych marek motoryzacyjnych na świecie, jakość obsługi zwyczajnie NIE MOŻE jej nie dorównywać. Poza jakością obsługi możemy pochwalić się również ogromną flotą samochodów używanych. Nasze salony są jednymi z największych w Polsce, a w połączeniu tworzymy niezaprzeczalnie największy salon. To u nas macie Państwo największy wybór samochodów używanych.

Niepodważalną zaletą jest również fakt, że nasze samochody pochodzą tylko z pewnych źródeł, są dokładnie i profesjonalnie sprawdzane i przyszykowane do dalszej sprzedaży. Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup u nas, to macie również możliwość korzystania w późniejszym okresie z pomocy najlepszych fachowców pracujących w naszych autoryzowanych serwisach. Jak nikt inny zadbają oni o Wasze samochody z największą starannością.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek sugestie odnośnie działań naszych salonów, to wiedzcie, że zawsze jesteśmy otwarci, aby ich wysłuchać. Dziękujemy, że codziennie możemy dalej się dla Państwa rozwijać

Nasza oferta

Przejrzyj ofertę samochodów używanych.

Zapytaj o ofertę

Mercedes-Benz
Sosnowiec

Ul. Gottlieba Daimlera 1
41-209 Sosnowiec
Zadzwoń - Sosnowiec +48 32 368 45 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbs@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
09:00 - 15:00
Nd
Zamknięte

Mercedes-Benz
Warszawa

Ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
Zadzwoń - Warszawa +48 22 312 70 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbw@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd
Zamknięte