Blog
Ulubione

Mercedes Klasa E – dostępne wersje i czym kierować się przy wyborze?

Mercedes Klasa E – dostępne wersje i czym kierować się przy wyborze?

Mercedes Klasa E to model, który występuje w kilku wersjach nadwozia – m.in. sedan, kombi, oraz coupé. Mercedesy Klasa E dostępne na Używany Mercedes to egzemplarze objęte programem Mercedes-Benz Certified. Dzięki temu samochody te cechują się niskim potwierdzonym przebiegiem oraz nieskazitelnym stanem technicznym i wizualnym. Odbiór auta w autoryzowanym salonie przy ul. Daimlera 1 w Warszawie sprawia, że odczucia z zakupu są dokładnie takie, jak przy nowych autach.

 

Mercedes Klasa E – egzemplarze Mercedes-Benz Certified na Używany Mercedes

 

Wybór egzemplarzy Mercedesa Klasa E na Używany Mercedes obejmuje samochody sprawdzone podczas wnikliwej kontroli. Dzięki spełnieniu określonych warunków utrzymania mogą one wziąć udział w programie Mercedes-Benz Certified, który potwierdza zarówno ich przebieg, jak i nienaganny stan. Program zapewnia nie tylko możliwość przetestowania samochodu, ale stanowi również obietnicę gwarancji, serwisu z samochodem zastępczym, odkupu, assistance, finansowania czy dostępu do usług łączności Mercedes Me. W efekcie zapewnia wszystkie korzyści płynące z zakupu auta w salonie.

 

Wśród modeli Klasa E objętych programem Mercedes-Benz Certified dostępnych na Używany Mercedes można znaleźć egzemplarze w różnych konfiguracjach. Wersja sedan to optymalny wybór dla kierowcy poszukującego eleganckiego auta reprezentacyjnego, które łączy użyteczność, stylową linię nadwozia oraz satysfakcjonujące prowadzenie. Kierowcy oczekujący maksymalnie rodzinnej wszechstronności powinni oczywiście postawić na dostojne nadwozie kombi. Mercedesy Klasa E w nadwoziu coupé dostępne na Używany Mercedes są natomiast odpowiedzią dla osób poszukujących gustownego i atrakcyjnego auta GT.

 

Mercedes Klasa E

 

Mercedesy Klasa E dostępne w autoryzowanym salonie na Daimlera

 

Wśród modeli oferowanych przez Używany Mercedes w salonie na Daimlera można znaleźć m.in. benzynowe E200, E300 oraz wysokoprężne E 220, a także hybrydową wersję E 300. Na kierowcę oczekującego maksymalnych możliwości czeka wersja E 53 AMG.

 

Mercedes E 53 AMG dostępny na Używany Mercedes to auto z 2022 roku w nadwoziu sedan. Jego przebieg to zaledwie 14 063 kilometry. Dzięki mocy 435 KM i stałemu napędowi na cztery koła samochód jest w stanie zapewnić najwyższy stopień satysfakcji z prowadzenia. Mercedes E 220 to natomiast egzemplarz w nadwoziu coupé z przebiegiem 20 257 km. Auto z 2021 roku zostało wyposażone w wysokoprężną jednostkę o mocy 194 KM i automatyczny napęd na cztery koła. W rezultacie to optymalny wybór na kameralne podróże z osobą towarzyszącą.

 

Hybrydowy model to Klasa E z 2020 roku z symbolicznym przebiegiem 35 300 kilometrów. Dzięki mocy 320 KM auto oznaczone jako E 300 może zaoferować dynamiczne przyspieszenie w każdej sytuacji, a silnik elektryczny pozwala obniżyć zużycie paliwa. Klasa E z 2020 roku dostępna na Używany Mercedes to także sedan oznaczony symbolem E 200 z silnikiem benzynowym. Auto z przebiegiem 27 000 kilometrów wyposażono w jednostkę o mocy 197 KM oraz napęd na tylną oś. Te i wiele innych dostępnych modeli można poznać bliżej na stronie Używany Mercedes.

 

Mercedes Klasa E

 

Dlaczego warto wybrać Klasę E na Używany Mercedes?

Samochody dostępne na Używany Mercedes to auta spełniające wysokie wymagania stawiane modelom dostępnym w autoryzowanym salonie na Daimlera. Dzięki temu można również uniknąć znaczącej utraty wartości przy zakupie nowego auta. Używany Mercedes ma w swojej ofercie wybór modeli Klasa E w odmiennych konfiguracjach pozwalających zaspokoić zróżnicowane oczekiwania. Dodatkowe korzyści obejmują m.in. atrakcyjne finansowanie oraz pakiety gwarancyjne i serwisowe, ale także dokonanie transakcji w ekskluzywnym salonie Mercedes-Benz na Daimlera. 

 

Mercedesy z Daimlera to sposób na szybki odbiór auta z zachowaniem finezji towarzyszącej wizycie w salonie. Doradcy Handlowi zajmą się zapewnieniem najwyższej jakości obsługi podczas prezentacji modeli i jazdy testowej. Product Eksperci chętnie przedstawią możliwości najnowszych technologii Mercedesa. Dzięki temu zakup używanego Mercedesa Klasy E w autoryzowanym salonie na Daimlera jest satysfakcjonujący i spełnia wysokie oczekiwania. Nie tylko wobec samochodu, ale również wobec obsługi salonu.

 

Mercedes Klasa E

Mercedes-Benz
Warszawa

Ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
Zadzwoń - Warszawa +48 22 312 70 00
Napisz do nas - Warszawa info-mbw@mercedes-benz.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt
09:00 - 19:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd
Zamknięte